Satsbord orientaliskt

228589

SATSBORD, 3 dlr, omkring 1900-talets mitt, orientaliska, motiv av landskap, lackarbete, höjd 61, 55X36 cm

Bruksslitage, ostadiga

Rum 8

Satsbord orientaliskt

Budhistorik (19 bud)
1137956
1 600
1136885
1137955
1136885
1 400
1137954
1 300

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.