Blombord rokokostil

228585

BLOMBORD, 1900-tal, rokokostil, ben med skulpterade ben i form av lejontassar, ek, delvis tottingklädd, insats av zink, höjd 48, 60x39 cm

Skador

Rum 3

Blombord rokokostil

Budhistorik (19 bud)
1138039
1 300
1136817
1137301
1136817
1135800
950

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.