Oljemålning

228472

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal, möjligen Tyskland): Stadsmotiv med militärfordon, monogramsignerad och daterad RL -48, olja på duk, 48x39 cm

Duken med bucklor

Konst, Måleri

Rum 11

Oljemålning

Budhistorik

2014-02-09 kl 18:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.