Takarmatur Poul Henningsen för Louis Poulsen

228457

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Smärre bucklor och märken

Belysning, Taklampor

Rum 17

Budhistorik (23 bud)
1136092
6 400
1136091
6 200
1136088
6 000
1136081
5 800
1136084
5 600

Slutpris SEK:
6 400
672 EUR, 832 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.