Klädskåp 1930/40-tal

228328

KLÄDSKÅP, 1 par, 1930/40-tal, tvärställda, bemålade, höjd 185, 49x40 cm

Ytskador, senare bemålade

Klädskåp 1930/40-tal

Budhistorik (25 bud)
1135131
5 200
1135124
5 000
1135110
4 800
1135098
4 600
1135108
4 400

Slutpris SEK:
5 200
546 EUR, 676 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.