Tommy Hilding oljemålning

228292

HILDING, Tommy (född 1954): Sekelskifte II, signerad och daterad på baksidan Tommy Hilding 1992, olja på duk, 70x100 cm

Ändringar/tillägg
Rätt mått skall vara 70x100 cm

Konst, Måleri

Tommy Hilding oljemålning

Budhistorik (38 bud)
1134154
10 500
1137224
10 000
1134154
9 800
1137222
9 600
1134154
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 103 EUR, 1 365 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.