Fajansvas

228259

VAS, fajans, Osmanskariket, 1800-tal, blå dekor, med metallmontering, höjd 27 cm

Nagg, avslag

Keramik/Porslin

Monter 12

Fajansvas

Budhistorik (6 bud)
1139566
3 600
1139564
3 200
1137761
2 600
1134223
1129912

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.