Ulf Wahlberg oljemålning

228141

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Kvällslandskap, signerad Ulf W, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Ulf Wahlberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1140798
4 200
1140540
1140535
3 800
1140534
3 600
1140533
3 400

Slutpris SEK:
4 200
441 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.