Orientaliskt skåp

228082

SKÅP, 1900-tal, orientaliskt, höjd 238, invändig med lådor, höjd 238,146x60 cm

Skador, sprickor, färgbortfall

Möbler, Orientaliskt

Rum 15

Orientaliskt skåp

Budhistorik (2 bud)

1133391
1 600
1128812

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.