John Jon And akvarell

227984

JON-AND, John (1889-1941): "För fred", stämpelsignerad Jon-And, akvarell, ca32x34 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

John Jon And akvarell

Budhistorik (18 bud)
1134392
3 800
1134352
3 600
1134352
1132678
2 800
1133017
2 600

Slutpris SEK:
3 800
399 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.