Madeleine Pyk färglitografi

227849

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm

Rum 8

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (12 bud)
1131185
850
1123934
1126250
750
1123934
700
1126245
650

Slutpris SEK:
850
89 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.