Alf Linder blandteknik

227804

LINDER, Alf (född 1944): Komposition, monogramsignerad och daterad -79, blandteknik/kollage, 75x56 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Alf Linder blandteknik

Budhistorik (5 bud)
1130575
1126398
1126395
1126321
1120686
750

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.