Slagbord 1800-tal

227709

SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd 77, bredd 118, total längd 193 cm

Slitage, sprickor, senare underrede

Rum 5

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
1128774
2 400
1128773
1128773
1 900
1125975
1 800
1128753
1 800

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.