Nattduksbord 1940-tal

227691

NATTDUKSBORD, 1 par, 1940-tal, björk, lös toppskiva i glas, intarsiadekor, höjd 59, 42x33 cm

En skiva med mindre nagg, bruksslitage

Rum 4

Nattduksbord 1940-tal

Budhistorik (24 bud)
1129054
4 200
1129062
1129054
3 800
1129051
3 600
1129036
3 400

Slutpris SEK:
4 200
441 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.