Oidentifierad konstnär oljemålning

227636

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets slut, blomsterstilleben, otydligt signerad, olja på duk, 110x79 cm

Tryckskada

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (11 bud)
1128508
750
1128364
700
1128275
650
1127521
600
1119225
550

Slutpris SEK:
750
79 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.