Jonathan Borofsky etsning

227626

BOROFSKY, Jonathan (USA, född 1942): 2978718, signerad och numrerad 39/41, etsning tryckt i blått, 39x48,5, bladstorlek 57x80 cm

Rum 12

Jonathan Borofsky etsning

Budhistorik (6 bud)
1128362
1 700
1128358
1 600
1127288
1122003
1117651

Slutpris SEK:
1 700
179 EUR, 221 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.