Charles Sjöholm oljemålning

227552

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Kajbild, Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 14

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1132922
3 400
1131656
3 200
1131378
1131377
2 600
1123377

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.