Skedar 1800-tal

227533

SKEDAR, 9 st., snarlika, silver, omkring 1800-talets mitt, snäckmodell, total vikt ca 500 g

Slitage, limrester

Silver

Monter 19

Skedar 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1123627
1 300
1119751
1117467

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.