Madeleine Pyk litografier

227333

PYK, Madeleine (född 1934): (2) "Stockholm" resp. "Vännerna i Nice", signerade och numrerade, M Pyk, 181/250, resp 248/250, litografier, 40x46 resp. 50x39 cm

Rum 8

Madeleine Pyk litografier

Budhistorik (5 bud)
1119980
1126834
1119980
1 600
1117866
1117866

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.