Omega damarmbandsur 2 st

227305

OMEGA, manuellt damarmbandsur, 2 st, omkring 1920-tal, 14 k guld, en baksida med monogram, skinnband, diameter 26-27 mm

Missfärgade urtavlor, smärre skador

Klockor/Ur

Kundcenter

Omega damarmbandsur 2 st

Budhistorik (11 bud)
1127010
1124653
750
1122857
700
1124652
650
1122857
600

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.