Lennart Rodhe färgserigrafi

227095

RODHE, Lennart (1916-2005): Anafas II, signerad och daterad Lennart Rodhe 1983, 77/125, färgserigrafi, 55x79 cm

Fack 15

Lennart Rodhe färgserigrafi

Budhistorik (13 bud)
1124362
900
1124015
850
1123991
1124014
750
1123991
700

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.