Golvlampa

227093

GOLVLAMPA, 1930/40-tal, stomme i mässing, reglerbar, höjd ca 150 cm

Lös fot, bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Golvlampa

Budhistorik (1 bud)

1114321
2014-01-25 23:22:52

2014-02-01 kl 17:25
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.