Helmut Mantel olja

227082

MANTEL, Helmut (1900-tal): Figurkomposition, signerad, olja på duk, 95x72 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Helmut Mantel olja

Budhistorik (66 bud)
1124129
37 000
1124135
37 000
1124129
36 000
1124126
35 000
1124126
34 000

Slutpris SEK:
37 000
3 885 EUR, 4 810 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.