Ulf Greder färglitografi

227037

GREDER, Ulf (född 1949): "Efter rodden", signerad Ulf Greder, 211/360, färglitografi, 49,5x59,5 cm

Fack 9

Ulf Greder färglitografi

Budhistorik (3 bud)

1123569
1123283
1120019

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.