Ernst Billgren färglitografi

227049

BILLGREN, Ernst (född 1957): Fågel i vardagsrum, signerad och numrerad 252/330, färglitografi, 26x33 cm

Fack 8

Ernst Billgren färglitografi

Budhistorik (17 bud)
1122551
1 700
1116721
1 600
1122547
1116721
1 400
1122546
1 300

Slutpris SEK:
1 700
179 EUR, 221 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.