Mats Norryd färglitografier

226608

NORRYD, Mats (1944-89): 4 st, signerade och daterade Mats Norryd -75, färglitografier, PT, ca 56x42, 45x56, EA, ca 61x44, HC III, ca 43x60 cm

En med dedikation

Fack 12

Mats Norryd färglitografier

Budhistorik (4 bud)

1119983
500
1119886
450
1119886
1113735

Slutpris SEK:
500
53 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.