Sockertång saltskedar och strösked Ryssland

226598

SOCKERTÅNG, SALTSKEDAR, 1 par samt STRÖSKED, silver, Ryssland, 18/1900-tal, strösked och saltskedar delvis förgyllda, längd ca 10-16 cm, total vikt ca 90 g

Smärre slitage

Silver

Monter 1

Budhistorik (9 bud)
1119710
900
1119708
850
1119707
1119706
750
1118636
700

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.