Sigvard Bernadotte litografi

226419

BERNADOTTE, Sigvard (1907-2002): 4 st, "Spelkort", signerade, litografier, ca 36x22 cm

Fack 14

Sigvard Bernadotte litografi

Budhistorik (19 bud)
1119634
1119454
1 400
1119439
1 300
1118391
1118967

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.