Spegel 1700-tal

226381

SPEGEL, gustaviansk typ, 1700-tal, skuren dekor, höjd 77x59 cm

Skador, slitage, senare bemålad

Speglar

Rum 8

Spegel 1700-tal

Budhistorik (12 bud)
1115112
1109901
1115111
1 900
1109901
1 800
1108946
1 700

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.