Richard Ryan serigrafi

226359

RYAN, Richard (född 1974): Homage á Marilyn, signerad och numrerad, färgserigrafi, 80x63 cm

Richard Ryan serigrafi

Budhistorik (13 bud)
1118052
900
1117976
850
1118049
1117976
750
1118048
700

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.