Philippe de Rougemont oljemålning

226081

ROUGEMONT, Philippe de (1891-1965): Balettdansös, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, 55x46 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
1114892
4 600
1114888
4 400
1114886
4 200
1114365
1112102
3 800

Slutpris SEK:
4 600
483 EUR, 598 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.