Fickur 1800-tal

225202

FICKUR, 1800-talets andra hälft, England, Liverpool, ankargång, emaljtavla, graverat urverk, delvis förgylld boett i silver, blånerade visare diameter 49 mm, nyckel medföljer

Slitage, ej funktionstestad

Klockor/Ur

Kundcenter

Fickur 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
1105160
750
1105456
700
1105160
650
1105455
600
1105160
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.