Jockum Nordström litografi

224288

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 225/250, litografi, 60x85 cm

Jockum Nordström litografi

Budhistorik (7 bud)
1097739
4 200
1097192
1096979
3 800
1095979
3 400
1095978
3 200

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.