Spegel sengustaviansk

198251

SPEGEL, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, träskuren dekor, 69x30 cm

Slitage, glas med åldersfläckar, senare bronserad, senare bakstycke

Speglar

Rum 5

Spegel sengustaviansk

Budhistorik (5 bud)
870690
870378
950
869329
650
867514
861977

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.