Vägglampor

196702

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, 2 elektrifierade ljusarmar vardera, dekor med motiv av bl a rosetter och pärlstav, höjd ca 37 cm

Slitage

Belysning

Rum 12

Vägglampor

Budhistorik (7 bud)
855113
600
855052
550
854906
500
855051
450
854906

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.