Frans Lindström akvareller

195986

LINDSTRÖM, Frans (1874-1954): 7 st, stockholmsmotiv, bl.a. "Tre backar lång" Tegnérgatan, "Petissan" vid Drottninggatan, akvareller, signerade F. Lindström, varierande mått, minsta 13x20, största 21x26 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Frans Lindström akvareller

Budhistorik (2 bud)

849086
844446

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.