Kristofer Sinding-Larsen oljemålning

177044

SINDING-LARSEN, Kristofer (1873-1948): Landskap med sjö, signerad Kr Sinding Larsen 1922, olja på duk, 87x117 cm

Dukskada i form av hål ca 4x3 cm, krackeleringar, färgbortfall samt mindre lagningar

Konst, Måleri

Budhistorik (8 bud)
701551
600
701396
550
701549
550
701396
500
701548
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.