John-Erik Franzén färglitografi

173338

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Harley Davidson, signerad och daterad JEF 1995, 181/250, färglitografi, 44x54 cm

Budhistorik (17 bud)
662617
2 600
662615
2 400
662325
662609
662325
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.