Hallmöbel i jugend

170753

HALLMÖBEL, jugend, mahogny, med spegel och paraplyställ, en låda, höjd 200, 78x30 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

bruksslitage

Hallmöbel i jugend

Budhistorik (18 bud)
649516
3 200
649723
649516
2 800
649722
2 600
649516
1 700

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.