Jurgen von Konow olja

167739

KONOW, Jurgen von (1914-59): "Kärleksvägen"/"Midsommardansen", signerad v. Konow, daterad atergo på spännramen 1945, olja på duk, 104x61 cm

Fläck, vågig duk

Konst, Måleri

Jurgen von Konow olja

Budhistorik (9 bud)
616358
6 600
616392
6 400
616358
6 200
606347
6 000
606347
2 800

Slutpris SEK:
6 600
693 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.