Edelmann litografier

166285

EDELMANN, Yrjö (född 1941): (2) Kompositioner, signerade och numrerade 2/175 resp EA, färglitografier, bladstorlek 47x64 resp 46x60 cm; oramade

kantskador, fläckar

Edelmann litografier

Budhistorik (15 bud)
600481
1 400
600473
1 300
600468
600468
600472

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.