Lars Hillersberg blandteknik

166023

HILLERSBERG, Lars (1937-2005): Bilisten, signerad Hillersberg, objekt, blandteknik, 48x70x73 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Lars Hillersberg blandteknik

Budhistorik (9 bud)
607158
607071
1 800
605739
1 600
605153
603096
650

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.