Curt Hillfon litografi

165965

HILLFON, Curt (född 1943): Komposition med instrument, signerad C Hillfon, 26/150, färglitografi, 53x42 cm

Curt Hillfon litografi

Budhistorik (24 bud)
595433
1 900
595393
1 800
595431
1 700
595393
1 600
595334

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.