Reinhold Ljunggren litografi

165191

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Auktion i Trosa", 1951, signerad R Ljunggren 204/260, färglitografi, 35x51 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (9 bud)
606689
606687
2 800
606687
2 400
606683
605666

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.