Carl Otto Hultén akryl

165038

HULTÉN, Carl Otto (född 1916): Utan titel, signerad och daterad CO Hultén -88, akryl på duk, 65x81,5 cm

Konst, Måleri

Carl Otto Hultén akryl

Budhistorik (8 bud)
593846
7 200
593845
6 400
591565
590578
3 200
590327

Slutpris SEK:
7 200
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer