Fritz Bange KG Bejemark

144139

BANGE, Fritz (1885-1959), (2), Kvinno och- mansfigur, signerade F.B resp Fritz, gips och brons, 15x9 resp 11x6 samt BEJEMARK, Karl Göte (1922-2000): Interiörbild med stående figur, signerad och daterad KGB 68, relief/terracotta, 11x13 cm

Nagg

Konst, Skulptur

Fritz Bange KG Bejemark

Budhistorik

2012-09-01 kl 22:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.