Kungliga Svenska Segelsällskapets Årsbok 37 vol

139895

KSSS ÅRSBÖCKER, 37 st, 1946-52, 1955, 1957-1984 (dubbla av 1964 och 66)

Smärre slitage och skador

Nautica/Technica, Böcker/Kartor

Budhistorik (4 bud)

450676
650
450368
600
450368
441780

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer