Sänghimmel med förgylld och skulpterad dekor

144215

SÄNGHIMMEL, 17/1800-tal, förgylld, skulpterad dekor, diameter 74 cm

Renoverad och kompletterad

Budhistorik (5 bud)
406796
5 200
402927
398883
398277
500
398166

Slutpris SEK:
5 200
546 EUR, 676 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.