Arvid Fredrik Lönnroth oljemålning

144202

LÖNNROTH, Arvid Fredrik (1823-1880), Hästar, signerad F Lönnroth, olja på duk, 33x39 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
405608
5 000
405580
4 200
405286
397109
397107
2 600

Slutpris SEK:
5 000
525 EUR, 650 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.