Väggspegel

144191

SPEGEL, 1800-tal, empire, höjd 103 cm

Skador

Speglar

Väggspegel

Budhistorik (9 bud)
405575
650
403128
600
403128
550
400535
500
403127
500

Slutpris SEK:
650
68 EUR, 85 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.